O nás

Společnost PROFI CREDIT je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku, v Bulharsku a v Rusku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem.

Základní filozofií společnosti PROFI CREDIT je osobní přístup. Půjčky a úvěry nabízí prostřednictvím sítě úvěrových poradců, kteří jsou připraveni klienta kdykoliv navštívit, ale své služby poskytují i v kamenných pobočkách. Jen v České republice je na tisíc úvěrových poradců, kteří zájemcům o půjčku nebo úvěr pomáhají vybrat ten nejvhodnější produkt.

Nebankovní půjčky v Rakovníku a okolí

Nabízíme půjčky a úvěry pro Rakovník a okolí. Půjčky pro občany obce Bdín, Branov, Břežany, Čistá (Křekovice, Kůzová, Lhota, Nová Ves, Smrk, Strachovice, Zdeslav), Děkov (Nová Ves, Vlkov), Drahouš (Svatý Hubert, Tlestky), Hořesedly, Hořovičky (Bukov, Hokov, Vrbice), Hracholusky, Hřebečníky (Novosedly, Šlovice, Týřovice, Újezdec), Hředle, Hvozd (Žďáry), Chrášťany (Nový Dvůr), Janov, Jesenice (Bedlno, Chotěšov, Kosobody, Podbořánky, Soseň), Kalivody, Karlova Ves, Kněževes, Kolešov, Kolešovice (Heřmanov, Zderaz), Kounov, Kozojedy, Krakov, Krakovec (Zhoř), Kroučová, Krty, Krupá, Krušovice, Křivoklát (Častonice, Písky), Lašovice, Lišany, Lubná, Lužná, Malinová, Městečko, Milostín (Povlčín), Milý, Mšec, Mšecké Žehrovice (Lodenice), Mutějovice (Lhota pod Džbánem), Nesuchyně, Nezabudice, Nové Strašecí (Pecínov), Nový Dům, Olešná, Oráčov (Klečetné), Panoší Újezd, Pavlíkov (Chlum, Ryšín, Skřivaň, Tytry), Petrovice, Pochvalov, Přerubenice (Dučice), Příčina, Přílepy, Pšovlky, Pustověty, Račice, Rakovník (Rakovník I, Rakovník II), Roztoky, Ruda, Rynholec, Řeřichy (Nový Dvůr), Řevničov, Senec, Senomaty (Hostokryje, Nouzov), Skryje, Slabce (Kostelík, Malé Slabce, Modřejovice, Nová Ves, Rousínov, Skupá, Svinařov), Smilovice, Srbeč, Svojetín (Veclov), Sýkořice, Šanov, Šípy (Bělbožice, Milíčov), Švihov, Třeboc, Třtice, Václavy, Velká Buková (Kalubice, Malá Buková), Velká Chmelištná (Hůrky), Všesulov, Všetaty, Zavidov, Zbečno (Újezd nad Zbečnem) a Žďár (Otěvěky).

Kontaktujte nás

PROFI CREDIT Czech, a. s.
Radek Fotyi
Žatecká 11
440 01 Louny

Mobil: 721 754 634
E-mail: rfotyi@proficredit.cz